COOPER B-LINE 863.5-12CHC JIC Panel Enclosure, 8 x 3.5 x 6 Inch Size, Carbon Steel | CH6YXF
COOPER B-LINE 863.5-12CHC JIC Panel Enclosure, 8 x 3.5 x 6 Inch Size, Carbon Steel
Item: CH6YXFModel: 863.5-12CHC
In Stock
3.5"
6"
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Electrical Box
Comm Code Enhanced 36190
Height 8"
Length/depth 3.5"
Width 6"