BURNDY YAV12G2BOX Ring Terminal, 12 AWG Conductor Size | CF4CXX
BURNDY YAV12G2BOX Ring Terminal, 12 AWG Conductor Size
Item: CF4CXXModel: YAV12G2BOX
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ring Terminal
Hole Size 0.39"
Number Of Holes 1
Overall Length 0.78"