BRISKHEAT SRP12121P Heating Blanket 120V 180W 12 Inch Width | AH7HNL 36TX23
BRISKHEAT SRP12121P Heating Blanket, 232 Deg C Max Temp, 12 in Overall Lg, 12 in Overall Wd, 3/16 in Thick
Item: AH7HNLModel: SRP12121PCross Ref: 36TX23
In Stock
12"
12"
Adhesive
120V
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Heating Blanket
Amps 1.5A