BANJO FITTINGS M300220BRB90 Hose Barb 90 Deg Elbow, 3 Inch Manifold X 2 Inch Size | BW8TWZ
BANJO FITTINGS M300220BRB90 Hose Barb 90 Deg Elbow, 3 Inch Manifold X 2 Inch Size
Item: BW8TWZModel: M300220BRB90
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Elbow Hose Barb
Angle 90°
Fitting Size 3" x 2"
Max. Operating Pressure 300 psi