FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter |
| Element Only | No |
| Height | 1 3/32" |
| Includes | A. Gasket Attached |
| Length | 9 1/2" |
| Width | 7" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.78 |
| Ship length (cm) | 24.13 |
| Ship width (cm) | 17.78 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Locking Sanding Discs
- Coupling Inserts
- Exhaust Tools
- Tire Spreaders
- Keyed Shafts
- LUMAPRO LED Rope Lights With Clear Jackets
- JOHN GUEST Plugs, Polypropylene White
- RUD CHAIN PP-B PowerPoint Ring Connections, Inch
- LISTA Open Front Shelf Cabinet
- GRAINGER Solid Stock Cart
- THOMAS PUMPS Service Kits
- REGAL Metric Spiral Flute Taps, HSS, Nitride & Steam Oxide
- RACO Straps, Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30096 Air Filter, 7 Inch W, Cabin Air Filter
€128.34 /unit
