FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 23/32" |
| Length | 8 9/32" |
| Width | 4 15/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.83 |
| Ship length (cm) | 21.03 |
| Ship width (cm) | 11.35 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Clamping Tools
- Electrical Box Cover Accessories
- Bump Caps
- Pressure Gauge Snubbers
- Recycled Trash Bags and Liners
- IRONCLAD Tundra Cold Condition Gloves
- DESTACO 324-M Series Pull Action Latch Clamps
- VIEGA PROPRESS Union Zero Lead Bronze Press x Press
- INSIZE Electronic Thickness Gage
- PARLEC Tool Holders
- MI-T-M Couplers
- NIBCO T65BC-V Series Ball Check Valves, Threaded, True Union, Kynar Red PVDF Schedule 80, FKM
- MORSE DRUM Power Tilt Below Hook Kontrol-Karriers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10176 Air Filter, Element Only, 23/32 Inch H
€30.25 /unit
