FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 25/32" |
| Length | 10 13/32" |
| Width | 7 15/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.98 |
| Ship length (cm) | 26.43 |
| Ship width (cm) | 18.97 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Music Wire
- Gear Racks
- Pallet Racks
- Thermostat Cable
- Hydrant and Hose Rack Gate Valves
- MILLER ELECTRIC Metalworker Welding Gloves
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Nitrile
- TEMPCO PCM-1000 Series Pre-Wired Control Boxes
- KEO Narrow Width Keyseat Cutters, Shank Type
- FEIN POWER TOOLS E Cut-Metal-Super Cut
- BANJO FITTINGS T Handle
- MASTER LOCK Group Lock Box
- HUB CITY 265 Series PowerCubeX Worm Gear Reducers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10137 Air Filter, Rectangular, 25/32 InchH, 7-15/32 InchW
€17.24 /unit
