APPLETON ELECTRIC KPBU250LGMTX Ballast Assembly, 250W
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Ballast Assembly |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| Ship height (cm) | 5.08 |
| Ship length (cm) | 14.99 |
| Ship width (cm) | 3.05 |
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- VULCAN HART 854965 Burner Box
- WESCO 210340 156DH-Z Hand/Drum Truck, 10 Inch Size, Semi-pneumatic, 700 lbs Capacity
- BALDOR / DODGE 120150 F X 60MM KW F X 60MM Keyway QD Bushing