APOLLO VALVES WD14110SE10 Butterfly Valve, With Wafer, Size 10 Inch, Ductile Iron | BZ7NMF
Item: BZ7NMFModel: WD14110SE10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Butterfly Valve
Color Silver, Black
Connection Type Wafer
Dimensions 21 3/4" x 13" x 2 3/4"
Material Cast Iron
Max. Operating Pressure 200 psi
Seal Material NBR
Series LD141 WD141 Series Butterfly Valves
Shape Straight
Size 10"