GRAINGER ZUSAH6X74 O-Ring, 74 mm Inside Dia, 86 mm Outside Dia, 86 mm Actual Outside Dia, 2 PK | CQ3KZX 712T14
GRAINGER ZUSAH6X74 O-Ring, 74 mm Inside Dia, 86 mm Outside Dia, 86 mm Actual Outside Dia
Item: CQ3KZXModel: ZUSAH6X74Cross Ref: 712T14
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item O-Ring
Actual Inside Dia. 74 mm
Actual Outside Dia. 86 mm
Actual Width 6 mm
Application Standard
Color Black
Cross Section 6 mm
Metal Detectable Metal Detectable
Nominal Inside Dia. 74 mm
Nominal Outside Dia. 86 mm
Nominal Width 6 mm