ALTRONIX WPTV248300CB220 CCTV Power Supply, Outdoor, 8 PTC Output, 220 VAC
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Power Supply |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 7.38 |
| Ship height (cm) | 38.1 |
| Ship length (cm) | 22.86 |
| Ship width (cm) | 27.94 |
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- OSG 37700034 Corner Radius End Mill, Wxl, 2 Flutes, 12 mm Milling Dia., 26 mm Length Of Cut