ALTRONIX AL1024XR220 Power Supply Charger, Single Fused Output, 24VDC at 10A, 220VAC | CE6ELR
ALTRONIX AL1024XR220 Power Supply Charger, Single Fused Output, 24VDC at 10A, 220VAC