ALTRONIX AL1024XPD8CB220 Power Supply Charger, 8 PTC Class 2 Outputs, 24VDC at 10A, 220VAC | CE6ELQ
ALTRONIX AL1024XPD8CB220 Power Supply Charger, 8 PTC Class 2 Outputs, 24VDC at 10A, 220VAC