ACROVYN BG10CAP997N End Cap, Irish Cream, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HUH 55LY22
ACROVYN BG10CAP997N End Cap, Irish Cream, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HUHModel: BG10CAP997NCross Ref: 55LY22
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item End Cap
Color Irish Cream
Height 10"
Length 2"
Material PETG
Overall Depth 2 7/16"
Overall Height 4"
Overall Length 2"