ACROVYN BG10CAP949N End Cap, White, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HMR 55LX05
ACROVYN BG10CAP949N End Cap, White, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HMRModel: BG10CAP949NCross Ref: 55LX05
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Item End Cap
Color White
Color Family White
Height 10"
Length 2"
Overall Depth 2 7/16"
Overall Height 4"
Overall Length 2"