ACROVYN BG10CAP933N End Cap, Mission White, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HTB 55LW46
ACROVYN BG10CAP933N End Cap, Mission White, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HTBModel: BG10CAP933NCross Ref: 55LW46
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Item End Cap
Color Mission White
Color Family White
Height 10"
Length 2"
Material PETG
Overall Depth 2 7/16"
Overall Height 4"
Overall Length 2"