ACROVYN BG10CAP704N End Cap, Brazilian Nut, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HYE 55LV87
ACROVYN BG10CAP704N End Cap, Brazilian Nut, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HYEModel: BG10CAP704NCross Ref: 55LV87
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item End Cap
Color Brazilian Nut
Height 10"
Length 2"
Material PETG
Overall Depth 2 7/16"
Overall Height 4"
Overall Length 2"