ACROVYN BG10CAP479N End Cap, Cappuccino, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HXN 55LZ68
ACROVYN BG10CAP479N End Cap, Cappuccino, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HXNModel: BG10CAP479NCross Ref: 55LZ68
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item End Cap
Color Cappuccino
Height 10"
Length 2"
Material Acrovyn
Thickness 0.078"