ACROVYN BG10CAP103N End Cap, Beige, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HZJ 55LY80
ACROVYN BG10CAP103N End Cap, Beige, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HZJModel: BG10CAP103NCross Ref: 55LY80
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item End Cap
Color Beige
Color Family Beige
Finish Shadowgrain
For Industry Aviation And Transportation, Healthcare, Hospitality, Office, Retail, Senior Living
For Location Chair Rails, Conference Rooms, Office, Reception Areas
Height 10"
Length 2"
Material PETG
Overall Depth 2 7/16"
Overall Height 4"
Overall Length 2"