YALE 1810F-48-691 Surface Vertical Rod Grade 1 Bronze 691 | AE6XGV 5VRY0
ABLOY 1810F-48-691 Surface Vertical Rod Grade 1 Bronze 691
Item: AE6XGVModel: 1810F-48-691Cross Ref: 5VRY0
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Surface Vertical Rod
Ada Compliant Yes
Ansi Grade Grade 1
Door Handing Right Handed Reversble
Door Height 84"
Door Height - Maximum 84"
Door Thickness - Maximum 4 1/2"
Door Thickness - Minimum 1 3/4"
Door Width 42" to 48"
Door Width - Maximum 48"
Door Width - Minimum 42"