80/20 40-6535-BLACK 80/20 40-6535-BLACK | CV8YEZ
Item: CV8YEZModel: 40-6535-BLACK
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
A (thread Size) 50 mm
B 9 mm
C 41 mm
Color Black
D 2.58 mm
E 65.12 mm
F 6.15 mm
Finish Anodized
G 52.82 mm
Grade Grade 6063-T6
H 12.32 mm
J 19 mm
K 6.15 mm
L 103.12 mm
M 75 mm
Material Aluminum
N 37.5 mm
P 17 mm
Process Extruded
Q 9.5 mm
R 51.56 mm
S 40 mm
Series 40 Series
T 10-32 FHSCS
U 8.71 mm
V 8.33 mm
W 84.12 mm
X 40 mm
Y 17.5 mm
Z 17.42 mm