80/20 40-6515-BLACK 80/20 40-6515-BLACK | CV8YEH
80/20 40-6515-BLACK 40 Series 3 Slot Mount-Single Flange Short Standard Linear Bearing, Brake Holes
Item: CV8YEHModel: 40-6515-BLACK
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
A (thread Size) 71.83 mm
B 19 mm
C 8.99 mm
Color Black
D 2.58 mm
E 65.13 mm
F 52.83 mm
Finish Anodized
G 12.32 mm
Grade Grade 6063-T6
H 6.15 mm
J 52.83 mm
K 11.99 mm
L 75 mm
M 37.5 mm
Material Aluminum
N 17.5 mm
P 32.56 mm
Process Extruded
Q 40 mm
R #10 FHS
S 8.71 mm
Series 40 Series
T 8.33 mm
U 40 mm
V 17.5 mm
W 9.53 mm
X 17.42 mm