80/20 40-4481-BLACK Black 40S 5 Hole L Flat Plate
Get it by Thursday, May 21
€15.53 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 120 mm |
| B | 120 mm |
| C | 40 mm |
| Color | Black |
| D | 20 mm |
| E | 8.33 mm |
| F | 6 mm |
| Finish | Anodized |
| G | 39 mm |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 39 mm |
| J | 4.76 mm |
| Material | Aluminum |
| Series | 40 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.12 |
Explore Products
- EATON 02-169378 Flow Control Valve Fr2-10-C-0-10
- EATON C25BNB240B Definite Purpose Contactor, 40A, 110-120 Vac, 50/60 Hz, 2-Pole, 2-Pole, 50A, Non-Reversing
- METRO 2442NC-4 Wire Shelf 24x42 inch Chrome Plated
- REZNOR 220630 Thermostat With Fan, 2 Stage
- SMC VALVES NCA1X200-0100 Tie Rod Cylinder, 2 Inch Size, Double Acting
- APPLETON ELECTRIC CSMC350P
- SPEARS VALVES 857-020BL Union, Socket x Socket, FKM, 2 Size, PVC, Blue
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Temporary Power Distribution Box and Cart Accessories
- Sanding Sheet Hand Pad Holders and Blocks
- Vent Caps
- Window Insulation Kits
- Cabinet Accessory
- LOC-LINE Replacement Shield
- LUMAPRO Wall Packs
- HELICOIL Spiral Flute Taps, Bottoming, UNF, 2B
- TEMPCO Maxiband Heaters
- ACME ELECTRIC WI002 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- WM CASTER Swivel Stem Shock-Absorbing Caster
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Receptacles, Male
- MILWAUKEE Screwdriver Bits
- ANVIL C120 Series Cable Studs
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 40-4481-BLACK Black 40S 5 Hole L Flat Plate
€15.53 /unit
