80/20 3030-S-145 3 x 3 Inch T Slotted Extrusion Smooth 145 Inch Bar
Product Specifications:
| Color | Clear |
| Finish | Anodized |
| Height | 3" |
| Length | 145" |
| Material | Aluminum |
| Number Of Open Slots | 8 |
| Width | 3" |
Product Variants
| Product | Model | Color | Height | Material | Drop Lock | Yield Strength | Price | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3030-S | Clear | 3" | Aluminum | 2° | 25000 psi | €2.58 | |
3030-S-145-BLACK-FB | Black | 3" | Aluminum | - | - | - | RFQ