ZSI-FOSTER W200PG42IN Slotted Channel, 1-5/8 Inch Size, 42 Inch Pre-Cut Length
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Pre Cut Length | 42" |
| Size | 1 5/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.08 |
Product Variants
| Model | Pre Cut Length | Material | Size | Price | |
|---|---|---|---|---|---|
| W200PG06IN | 6" | - | 1 5/8" | €14.76 | |
| W200PG12IN | 12" | - | 1 5/8" | €22.86 | |
| W200PG18IN | 18" | - | 1 5/8" | €25.20 | |
| W200PG24IN | 24" | - | 1 5/8" | €33.30 | |
| W200PG30IN | 30" | - | 1 5/8" | €41.58 | |
| W200PG36IN | 36" | - | 1 5/8" | €49.68 | |
| W200PG48IN | 48" | - | 1 5/8" | €66.24 |
Explore Products
- NIBCO MN800AC T62BC-V Check Valve, FPT x FPT, 1 1/2 Inch Size, FKM, Polypropylene, Natural
- GROVE GEAR EL8520588.47 Output Worm Gear Reducer
- SMC VALVES SS5V2-W10CD-09B-N7 Valve Manifold
- MARTIN SPROCKET 41A45 Sprocket, 41 Chain, 45 Teeth, 7.168 Inch Pitch Dia., 7.450 Inch O.D., Steel
- EATON ECS96T2CAA-C1C47P7S3 Soft Starter, Non-Combo, Reduced Voltage, 77A, 460V
- SPEARS VALVES 2975-187 Wye, Socket, 80 PSI, PIP, N.P.R., 18 Size, PVC
- MAGSWITCH 8100580 Magnetic Mount, 522 lbs Max. Breakaway
Explore More
- KEYSHAFT
- Receptacle and GFCI Testers
- Fuse Links
- Jet Pump Motors
- Reflective Clothing Tape
- Take-Up Units
- IRONCLAD Kong Original Gloves
- LAMP ESR6 Series Full Extension Drawer Slides
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 38 x 19 mm Size