Product Specifications:
| Item | Isolation Ring |
| Pipe I.d. | 12" |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- EATON EGR-5000-2B0BA0 Generator Relay, 40 to 250 VAC, 19 to 300 VDC Supply, Digital Input, 9 Outputs, 8 Inputs
- PEER CHAIN 6472 Roller Chain, Wh78X Hd Pitch, 10 Feet Length
- BALDOR / DODGE 029923 Shaft Mounted Clutch & Brake, Size 650, Shaft Att. Tl Bushed
- BOSTON GEAR 309A-20-G
- WEG FLC-E320 10017414 Adapter Converts 324/326t/ts To C-face
- WALTER TOOLS 7569487 Spiral Flute Tap, 2.18 mm Thread Size, 4 mm Thread Length, 45 mm Length, Right Hand