Item: CX6DWXModel: 3WPSH600N4
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pressure Switch
Approximate Deadband 2 psi to 17 psi
Max. Adjustable Range 600 psi