Item: CX6DWWModel: 3WPSH340N4
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Pressure Switch
Approximate Deadband 2 psi to 22 psi
Max. Adjustable Range 340 psi