WINSMITH 926MDSA51200GC Worm Gear Reducer, 56C Input Flange, Hollow Bore
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Speed Reducer |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 24.3 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- KERN AND SOHN KKP 3000V40LM Weighing Bridge, Stainless Steel, 1500 x 1500 x 110mm Size
- DANFOSS 088L3148 Floor Heating Cable, 315 ft. Length, 8A, 960W, 25m Strapping Length, 120V