WEG UMBW-1D1-1.2 Miniature Circuit Breaker | BD4CCL
WEG UMBW-1D1-1.2 14361462 Miniature Circuit Breaker, D Trip Curve, 1 Pole, 1.2 A Rated, 277 VAC
Item: BD4CCLModel: UMBW-1D1-1.2Cross Ref: 14361462
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Miniature Circuit Breaker
Rated Amps 1.2A