WEG CFW110107T6OYZ Vector Drive, Three Phase, 575V-690V | BB2ZNM
WEG CFW110107T6OYZ Vector Drive, Three Phase, 575V-690V
Item: BB2ZNMModel: CFW110107T6OYZ
In Stock
Get it by Friday, May 22
Display Graphic LCD
Dynamic Braking Standard With braking
Electronic Supply Internal
Enclosure IP20
Link Inductor Yes
Memory Card Included
No. Of Input Phase 3
Power Supply 500-690V
Rated Amps (hd) 90A
Rated Current (nd) 107A
Rated Efficiency 98%
Rfi Filter With Filter C3
Temperature -10°C to +45°C