WALTER TOOLS F5055.B16.063.Z05.1,5 Slitting Saw F5055.B16.063.Z05.1, 5
Item: DF4NEMModel: F5055.B16.063.Z05.1,5
Product Specifications:
Body Width 0.053"
Cutting Edge Dia. 2 12/25"
Hub Thickness 0.047"
Max. Cutting Depth 0.591"
Mounting Dia. 0.63"