WALTER TOOLS F2010.B.315.Z18.08.R723M F2010 Cutter F2010.B.315.Z18.08.R723M
Item: DF8KGEModel: F2010.B.315.Z18.08.R723M
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Connection Dia. 2.362"
Cutting Edge Dia. 11.902"
Cutting Edge Length 0.315"
Functional Length 3.228"
Max. Cutting Dia. 12.531"