WALTER TOOLS A1154TFT-15.2 Screw Machine Drill Bit, 15.20 mm Size, 118 Degrees Point Angle, High Speed Steel, TiNAl Finish
Item: DA2TZDModel: A1154TFT-15.2
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Cutting Edge Dia. 0.598"
Cutting Edge Length 1.654"
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.