VESTIL EHLTD-5-70 Steel Double Scissor Lift Table, 70 Inch Height, 5000 lb Capacity, Blue
Item: AG7RHPModel: EHLTD-5-70
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Scissor Lift Table
Assembled Depth 72"
Assembled Height 70"
Assembled Width 48"