VESTIL EHLTD-1-70 Steel Double Scissor Lift Table, 70 Inch Height, 1000 lb Capacity, Blue
Item: AG7RHFModel: EHLTD-1-70
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Scissor Lift Table
Assembled Depth 72"
Assembled Height 70"
Assembled Width 48"