Item: DG2EEAModel: AHA-6-12-10-TLC
Due to weight and dimension restrictions, please request a shipping quote
In Stock
144"
132"
Product Specifications:
| Item | Gantry Crane |
| Item | 634658 |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 265.05 |
| Ship width (cm) | 164.31 |
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AHA-2/4-TLC | Steel | Glass Filled Nylon | Swivel | 2" | 8" | - | 8" | - | €348.90 | |
Explore More
- KEYSHAFT
- Diagonal Cutters
- Cross-Over Ladders
- Oil Metering
- Pipe Insulation Sheets
- Counter Hour Meter Accessories
- OIL SAFE Tritan Sight Glass Conversion Kits
- AKRO-MILS 30237 Akrobins Plastic Storage Bins
- CONDOR PU Coated Cut Resistant Gloves, Cut Level A2, Gray/White
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 12mm Tubes
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 13mm Tubes