TB WOODS 8/8VP3000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 300 inch Length, 8 Ribs | AX6FBD
TB WOODS 8/8VP3000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 300 inch Length, 8 Ribs
Item: AX6FBDModel: 8/8VP3000
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 300"