TB WOODS 7/5VP2240 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 224 inch Length, 7 Ribs | AX6QAN
TB WOODS 7/5VP2240 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 224 inch Length, 7 Ribs
Item: AX6QANModel: 7/5VP2240
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 5V
Length 224"