TB WOODS 3/8VP5000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 500 inch Length, 3 Ribs | AX4YJL
TB WOODS 3/8VP5000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 500 inch Length, 3 Ribs
Item: AX4YJLModel: 3/8VP5000
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 500"