TB WOODS 2/8VP4750 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 475 inch Length, 2 Ribs | AX6WFM
TB WOODS 2/8VP4750 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 475 inch Length, 2 Ribs
Item: AX6WFMModel: 2/8VP4750
In Stock
Get it by Monday, May 25
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 475"