TB WOODS 16/5VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 200 inch Length, 16 Ribs | AX4ALX
TB WOODS 16/5VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 200 inch Length, 16 Ribs
Item: AX4ALXModel: 16/5VP2000
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 5V
Length 200"