TB WOODS 12/8VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 200 inch Length, 12 Ribs | AX8GLJ
TB WOODS 12/8VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 200 inch Length, 12 Ribs
Item: AX8GLJModel: 12/8VP2000
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 8V
Length 200"