TB WOODS 11/5VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 200 inch Length, 11 Ribs | AX7ZFL
TB WOODS 11/5VP2000 Narrow V-Belt, Neoprene, 5V Belt Type, 200 inch Length, 11 Ribs
Item: AX7ZFLModel: 11/5VP2000
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Banded Yes
Belt Type 5V
Length 200"