SUPER-STRUT SP-B1400-10B Channel, Black
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Depth | 0.812" |
| Inside Dimensions | 120" x 1.63" x 0.81" |
| Inside Dimensions | 120 x 1.63 x .81 |
| Length | 10" |