SUPER-STRUT A1200S-10HDG Slot Channel
| Depth | 1 5/8" |
| Finish | Hot Dip Galvanized |
| Inside Dimensions | 120" x 1.63" x 1.63" |
| Length | 10" |
| Material | Steel |
| Slot Size | 0.438" |