SUPER-STRUT A1200HS-12GR Channel, 12 Gauge
Product Specifications:
| Item | Channel |
| Color | Green |
| Depth | 1 5/8" |
| Inside Dimensions | 144" x 1.63" x 1.63" |
| Length | 12" |