STRONG HAND TOOLS T28-32210 Extension Block, 7.9 Inch Ht, Extension Block | CU4UAK 60YF02
STRONG HAND TOOLS T28-32210 Extension Block, 7.9 Inch Height
Item: CU4UAKModel: T28-32210Cross Ref: 60YF02
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Block
Compatible With Alpha 28 Welding Table
Height 7.9"
Length 39 2/5"
Number Of Surfaces 4
Overall Height 7.9"
Overall Width 7.9"
Product Type Extension Block
Width 7.9"
Work Surface Pattern 100 mm Grid Pattern, 28 mm CNC Machined