STRONG HAND TOOLS T28-32202 Extension Block, 7.9 Inch Ht | CU4UAJ 60YE99
STRONG HAND TOOLS T28-32202 Extension Block, 7.9 Inch Height
Item: CU4UAJModel: T28-32202Cross Ref: 60YE99
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Block
Compatible With Alpha 28 Welding Table
Height 7.9"
Number Of Surfaces 4
Overall Height 7.9"
Overall Width 7.9"
Product Type Extension Block
Width 7.9"
Work Surface Pattern 100 mm Grid Pattern, 28 mm CNC Machined