STEELMAN TOOLS 67102G Folding Sawhorse, Fixed Ht, Steel, 25 Inch Wd, 800 lb Load Capacity
Get it by Tuesday, Jun 2
€72.96 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Steel |
| Folded Height | 6 1/8" |
| Folded Width | 7 1/2" |
| Overall Height Range | 30 3/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 5.72 |
| Ship height (cm) | 21.34 |
| Ship length (cm) | 92.96 |
| Ship width (cm) | 44.45 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Belt Accessories
- Washdown Motors
- Homogenizers
- Protective Goggles
- Gas Welding Outfits
- SALISBURY ILP Series Top Grain Cowhide Leather Gloves
- KEO Combined Drills And Countersinks, Plain Type, 60 Degrees Countersink Angle, T15 High Speed Steel
- GLOBE SCIENTIFIC GHS Compliant Wash Bottles
- PHILLOCRAFT Work Table
- SUGATSUNE Spring Loaded Self Opening Lid Support
- LISLE Nut Socket
- ARO Stacking Kits
- JAY R. SMITH MFG. CO Cleanouts
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
STEELMAN TOOLS 67102G Folding Sawhorse, Fixed Ht, Steel, 25 Inch Wd, 800 lb Load Capacity
€72.96 /unit
